Piknik Zdrowia

24.05.2026 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze, odbył się Piknik Zdrowia organizowany przez Lubuski Urząd Wojewódzki, w którym wzięli udział pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zielonej Górze. 

Podczas wydarzenia nasi pracownicy rozmawiali z mieszkańcami o pieczy zastępczej, rodzinach wspierających, profilaktyce przemocy oraz profilaktyce uzależnień. 

Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, edukacji oraz promowania działań wspierających rodziny i bezpieczeństwo społeczne.Dziękujemy wszystkim uczestnikom za rozmowy, zainteresowanie i wspólnie spędzony czas!

Podobne wpisy